با ما تماس بگیرید

02188255942


شرایط و قوانین

 
 

1) کلیه اصول، رویه ها و فرآیندهای این سامانه منطبق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و به تبع آن، فراگیران محترم نیز ملزم به رعایت قوانین جاری کشور در حوزه فضای مجازی و کاربران اینترنتی هستند. به عبارت دیگر، هر یک از مراحل عضویت، ثبت نام، پرداخت و شرکت در دوره‌های آموزشی این سامانه، به منزله آگاهی کامل کاربر از مقررات و قوانین عمومی مرتبط با فعالیت های آموزشی و آنلاین در کشور جمهوری اسلامی ایران و نیز مقررات اختصاصی سامانه و پذیرش این قوانین و مقررات می باشد .

2) کاربران و فراگیران دوره های آموزشی متعهد می گردند که شئونات اخلاقی و اسلامی را در تمامی طول دوره آموزشی رعایت و از هر گونه اقدامی که منجر به اخلال در دوره یا توهین به مدرسین و نظایر آن گردد، اجتناب ورزند. در غیر این صورت مرکز حق دارد که ایشان را از حضور و بهره مندی از دوره آموزشی محروم نماید.

3) حسب مصوبات ستاد امر به معروف و نهی از منکر و حفظ شئونات اسلامی رعایت پوشش مناسب اداری برای بانوان (مقنعه و مانتوی مناسب) برای حضور در دوره‌های آموزشی و مراجعه به مرکز الزامی می‌باشد. بدیهی است در صورت عدم رعایت آن، حراست مرکز از ورود این افراد ممانعت بعمل خواهد ‌آورد.

4) آدرس ایمیل و تلفن همراه درج شده توسط کاربر در حین فرآیند ثبت نام، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید فراگیران است که در اختیار سامانه قرار دارد. از این رو، یکی از شیوه های موثق برای ارسال پیام به کاربران سامانه، پیامک خواهد بود. مسئولیت عدم دریافت یا مطالعه پیامک‌های ارسالی برای کاربر، ناشی از هر نوع تغییراتی در تنظیمات تلفن همراه کاربر و یا اختلالات شبکه تلفن همراه، بر عهده مسئولین سامانه نخواهد بود.
توجه داشته باشید که شماره پیامک اختصاصی سامانه 30008825 بوده و تنها شماره ای که سامانه از طریق آن برای کاربران خود پیامک ارسال می‌کند، همین شماره است. مستدعی است در صورت دریافت هرگونه پیامک تحت عنوان سامانه آموزش‌های مرکز از شماره ای بجز شماره ذکر شده، مراتب را به منظور پیگیری به تیم پشتیبانی سامانه اطلاع دهید.

5) تمام مطالب ارائه شده از طریق هر یک از سرویس های این سامانه از انواع مختلف، از جمله متن، گرافیک، انیمیشن، آرم، تصویر، عکس، ویدئوهای آموزشی و امثالهم، به دپارتمان محتوا و آموزش مجازی مرکز تحقیقات راه مسکن و شهر سازی به عنوان صاحب امتیاز تعلق داشته و حق کپی یا بازنشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار صاحب امتیاز می باشد. از این رو، هرگونه استفاده یا بازنشر بدون کسب مجوز کتبی صاحب امتیاز حق پیگرد قانونی را برای مرکز محفوظ می‌نماید.

6) برای آشنایی بیشتر با نحوه حضور در دوره های آموزشی یا خرید محتوای آموزشی، همچنین آشنایی بیشتر با فرآیند های یادگیری در طول دوره‌های آموزشی این سامانه، می توانید از بخش راهنما که در صفحه اول سامانه قرار گرفته است، استفاده کنید. توجه داشته باشید که این راهنما، به دلیل احتمال به روز رسانی مداوم در امکانات سامانه، به طور مستمر احتمال تغییر دارد. از این رو پیشنهاد می شود در بازه‌های زمانی متفاوت، نسبت به مطالعه مجدد آن اقدام شود.

7) از طریق ابزار ارسال نظرات که برای هر دوره آموزشی در نظر گرفته شده است و همچنین روشهای مختلف ارتباط با ما (مندرج در منوی ارتباط با ما) می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایید. همکاران ما در مدیریت آموزش در بخش های اجرا و پشتیبانی در اسرع وقت پیگیری و در صورت نیاز پاسخ مناسب را ارائه خواهند نمود.

8) دوره های آموزشی آنلاین به صورت نمایش آنلاین و در سامانه آموزش مرکز صورت می‌پذیرد و امکان دانلود ویدئو وجود ندارد. هرگونه و هر روش فیلمبرداری از ویدئوهای آموزشی و انتشار آن نیز ممنوع می باشد و موجب حذف دسترسی دانش پذیر به دوره آموزشی و نیز پیگیری قانونی خواهد شد. اطلاعات شما به هنگام مشاهده محتوای دوره در سیستم ذخیره می شود و هر عمل خارج از قوانین از سوی مرکز قابل مشاهده و پیگیری است.

9) سیستم پشتیبانی آنلاین و به طور کلی کارشناسان مرکز، صرفا پاسخگو و راهنمای سوالات شما در رابطه با نحوه ثبت نام و دریافت گزارش مشکلات فنی سامانه هستند و از ارائه پاسخ و یا تشریح در مورد محتوای مطالب آموزشی معذور هستند.

10) برای استرداد وجه در صورت منصرف شدن از حضور در دوره بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام, لازم است فرم استرداد وجه در بخش "فرم ها و فراخوان ها" در صفحه اول سایت تکمیل و ارسال گردد.

11) پارک خودرو فقط در پارکینگ ورودی مرکز با هماهنگی کارکنان حراست امکانپذیر می‌باشد.اینجانب ضمن مطالعه موارد فوق، با ضوابط و مقررات آموزش مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی موافق بوده و نسبت به قبول و انجام آنها پایبند هستم.